O mnie

Moja misja

Moją misją jest nieustanny rozwój oraz dążenie do doskonalenia usług, po to, aby każda Pani była zadowolona i wychodziła ode mnie z uśmiechem na twarzy. 

Niezwykle cieszy mnie kiedy na twarzy mojej Klientki pojawia się uśmiech, tuż po obejrzeniu efektu końcowego stylizacji. Jest to najlepsza nagroda za wykonaną pracę, ponieważ wtedy wiem, że sprostałam zadaniu. 

Ważne jest dla mnie zapewnienie każdej Pani przyjemnej i sprzyjającej relaksowi atmosfery, aby chwila u mnie była chwilą odpoczynku i oderwania się od codziennych spraw...

omnie1.jpg
omnie2.jpg

Historia

Moja historia zaczęła się zupełnie gdzie indziej – na studiach kierunku Architektury Wnętrz, ale... poczułam, że to nie ta droga. Sztuka tak, ale nie wyrażona w taki sposób i zawód trochę oderwany od kontaktu z człowiekiem. Odkąd skończyłam pierwszy kurs metody żelowej poczułam, że wreszcie mogę robić coś, co mnie cieszy, a przy tym miło rozmawiać z ludźmi – w końcu do kosmetyczki przychodzi się, żeby poczuć odprężenie. 

I tak przez wiele miesięcy niemal każdy wieczór spędziłam z paznokciami, tipsami, wzornikami lub filmami instruktażowymi. Teraz spędzam na tym już praktycznie całe dnie i cały czas rozwijam się, szkolę, wprowadzam nowe usługi i dbam o to, by pogłębiać wiedzę i polepszać jakość swoich usług.

Stylizacja paznokci Bielsko-Biała

Beauty Look - stylizacja paznokci
Plac Wolności 10
43-300 Bielsko-Biała

+(48) 790 296 356
ewelina@bbeautylook.pl